گزارش کارآموزی شرکت توزیع برق منطقه استان خراسان رضوی

گزارش کارآموزی شرکت توزیع برق منطقه استان خراسان رضوی

 

گزارش کارآموزی شرکت توزیع برق منطقه استان خراسان رضوی

موضوع کارآموزی : آشنایی با واحد های مختلف شرکت برق

چکیده:

آنچه میخوانید گزارشی است از دوران کارآموزی اینجانب در مدیریت برق شهرستان چناران که در ضمن آشنایی مختصر با ادارات مختلف آن گوشه ای از فعالیت ها و فرایندهای جاری در هراداره را بیان میکند.

در فصل اول با اداره خدمات مشترکین آشنا خواهیم شد و خدمات این اداره از قبیل فروش انشعاب مشترکین تک فاز ، سه فاز و دیماندی،تبدیل آمپراژ ،لغو انشعاب ،کاهش موقت قدرت و ... را خواهیم شناخت. در ضمن اینکه پاره ای از قوانین و تعاریف بیان میشود.

فصل دوم مربوط به اداره مهندسی و نظارت و وظایف و فعالیت های آن است. روند تهیه پروژه برداشت، طراحی، پیکتاز و نظارت بر اجرای پروژه ها در این فصل بررسی می شود. همچنین راجع به نرم افزارهای مورد استفاده در این واحد نیز مختصری بیان می شود.

فصل سوم مربوط به اداره بهره برداری که بزرگترین اداره می باشد. راجع به بخش های مختلف و وظایف آنها مباحثی مطرح خواهد شد.

در فصل چهارم اداره مالی و اداری معرفی و وظایف آن بیان می شود. در این فصل بیشتر به دو قسمت مرتبط با کار اداره مهندسی و برنامه ریزی پرداخته می شود.

...

فرمت فایل: DOCX word (قابل ویرایش) تعداد صفحات: 68

 

برای دانلود فایل اینجا کلیک کنید

/ 1 نظر / 12 بازدید
فروشگاه اینترنتی آوش

با سلام خدمت شما وبلاگ نویس محترم انصافا وبلاگ زیبایی دارین.این رو جدی میگم... امیدوارم موفق باشین. ´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶…….. ´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶´´´´´´´´´´¶¶…… ´´´´´´¶¶¶¶¶´´´´´´´¶¶´´´´´´´´´´´´´´¶¶………. ´´´´´¶´´´´´¶´´´´¶¶´´´´´¶¶´´´´¶¶´´´´´¶¶………….. ´´´´´¶´´