آموزش گیتار

آموزش گیتار

 

مجموعه چهار کتاب جمع آوری شده آموزش گیتار به صورت PDF ( پر فروشترین کتاب های آموزشی گیتار )

آموزش گیتار Guitar

1 - عنوان : آموزش گیتار بیس (فارسی) 138 صفحه

توضیحات : در این کتاب سعی شده با بیانی کاملا ساده به موضوع های مورد بحث پرداخته شود و در صورت نیاز تمریناتی در جهت تفهیم بهتر برای هنرجو مطرح شود و با شناخت کلی از مفاهیم ، حروف و علایم اختصاری که دانستن آن برای نوازنده ضروری میباشد به عنوان سکوی پرتاب عمل کرده و هنرجو را با اطلاعات اولیه مورد نیازش از مرحله آموزش پایه توانایی نوازندگی تحقیقی ،روی قطعات آهنگسازان مختلف ( گیتار بیس ) سوق داده باشم. امیدوارم کوششهای این حقیر توانسته باشد در راه عشق به ذات هنر و هنرمند حقیقی ثمربخش واقع شود.

2- عنوان : آموزش و یادگیری آکورد های گیتار همراه با تصویر-chord book guitar (انگلیسی) 14 صفحه

توضیحات : یادگیری گیتار مستلزم یادگیری آکوردها آن می باشد تا زمانی که شما آکورد و نحوه نواختن آکورد های آن را یاد نگیرید نمی توانید گیتار را یاد بگیرید این سایت برای شما کتاب آکوردها گیتار را آماده کرده است که تمام آکورد گیتار همراه با تصویر در آن به تصویر کشیده شده است امیدوارم که از دانلود این کتاب نهایت لذت را برده باشید. This free ebook contains the charts to the most-often used guitar chords. If you're serious about playing guitar, you should have a look at one of the best guitar courses available today: Learn and Master Guitar  

3- عنوان : Learn How To Play Guitar (انگلیسی) 65 صفحه

توضیحات : The method is intended for any mature learner fifteen years old or older who has not had any prior exposure to the classical guitar.

4- عنوان : جزوه تئوری موسیقی و آموزش گیتار (فارسی) 68 صفحه

توضیحات : کتاب آموزشی که برایتان آماده شده حاصل ما ه ها زحمت نویسنده است و از منابع معتبر آموزش گیتار خارجی برگرفته شده است. در این کتاب با موسیقی و نواختن گیتار در سطح متوسط البته بصورت تئوری آشنا خواهید شد.

 

 

برای دانلود فایل اینجا کلیک کنید

/ 0 نظر / 5 بازدید